Author: r***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the sparke is so beautiful to use as a highlight
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Price: HK$16.00
Original Price: HK$24.00
one-size
| Color | Multicolor |
| Texture | Pressed Powder |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 5.4 cm |
| 長度 | 5.5 cm |
| 淨重 | 1.8 g |
| 寬度 | 1.7 cm |
| SKU | sb25082648458233317 |
Overall Rating: 4.98/5
Author: r***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the sparke is so beautiful to use as a highlight
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)
Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very shiny and pretty
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Author: 9***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ياخذ العقل
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼